Aranżacja wnętrz firmy

Za pomocą folii i innych materiałów można uzyskać wiele ciekawych efektów aranżacji wnętrza. Wyposażamy biura, sklepy, salony kosmetyczne, siłownie, restauracje, hotele i wiele innych punktów usługowych.  W tym celu współpracujemy z wieloma architektami wnętrz, którzy podpowiedzą Państwu, jak należy zaaranżować powierzchnie firmowe.

Jak to wygląda?

  1. Spotkanie – prezentacja możliwości
   Podczas tego spotkania nasz przedstawiciel przedstawi Państwu wiele możliwości aranżacji wnętrza. Porozmawiamy o możliwościach współpracy, dokładnie wsłuchując się w Państwa potrzeby.
  2. Oferta i wizualizacja
   Przygotujemy dla Pańswa wizualizację oraz wyślemy ofertę. Nasza propozycja wysłana będzie po pierwszej konsultacji z architektem wnętrz.
  3. Przygotowanie i realizacja zamówienia
   Po przygotowaniu materiałów nasz zespół przyjedzie do Państwa poza godzinami otwarcia firmy i przygotuje wnętrze według wcześniej określonych ustaleń.

Co możemy dla Państwa zrobić?

 • Fototapety
 • Oklejanie mebli oraz urządzeń
 • Oklejanie szyb foliami przepuszczającymi światło
 • Oklejanie podłóg ze specjalnym zabezpieczającym laminatem
 • Napisy informacyjne

Przykłady - co możemy zrobić?

oklejanie mebli

OKLEJANIE MEBLI

Zajmujemy się również oklejaniem szafek, stołów, regałów i innych mebli. Możemy je okleić w wybrany kolor folii lub wydrukować ustalone z Państwem grafiki.

FOTOTAPETY

Zajmujemy się również projektowaniem, wydrukiem i oklejaniem ścian w fototapety. Państwa firma może mieć swój wymarzony klimat.

Więcej informacji TUTAJ.

oklejanie szyb w biurze

OKLEJANIE SZYB

Zajmujemy się również oklejaniem powierzchni szklanych specjalnie przygotowaną do tego folią ( OWV - One Way Vision lub folią mrożoną), która w przepuszcza światło.