Chcą państwo zabezpieczyć lakier lub elementy pojazdu bardziej narażone na uszkodzenia? Dodatkowa powłoka ochronna dla samochodu byłaby rozwiązaniem? Z nami mogą Państwo zabezpieczyć swoje auto specjalną, grubszą folią do zabezpieczeń. Naszym klientom sugerujemy zawsze zabezpieczanie najbardziej wrażliwych części samochodu (lusterka, zderzaki, przednie lampy i szyba)

Dla bezpieczeństwa, komfortu i estetyki ochraniamy wiele elementów samochodu:

  • Ochrona lamp: Jedną z najczęściej wybieranych przez Państwa usług jest ochrona przednich lamp. Drobna stłuczka lub kamień na drodze nie będą już straszne.
  • Zabezpieczanie lusterek – cofasz lub wykręcasz, a Twoje lusterko spotkało się ze słupkiem na parkingu? Takim sytuacją  może przeciwdziałać ochrona lusterek.
  • Ochrona przedniej szyby – w przypadku poważniejszych wypadków lub zderzeń ze zwierzętami, w których grozi nam rozbicie przedniej szyby, odłamki mogą powodować niepożądane uszkodzenia ciała. Ochrona przedniej szyby znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko rozbicia się szyby
  • Ochrona foliami PPF – najbardziej rozszerzona forma ochrony samochodu. Polega ona na zabezpieczeniu całego lakieru na samochodzie. Z uwagi na fakt, że na ochronę całego lakieru na samochodzie
  • Ochrona balkonu zderzaka / progu bagażnika – osoby, które mają psy wiedzą, że to miejsce jest szczególnie narażone na zadrapania przez czworonogów. To miejsce również możemy dla Państwa zabezpieczyć.

Możemy zabezpieczyć każdy element samochodu. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej decydują się Państwo na powyżej opisane usługi.

ochrona lakieru łomianki

Właściwości folii do zabezpieczeń

Grubość folii: 165 mikronów
Odporność na promienie UV
Trwałość folii: do około 10 lat
Elastyczna, równa i gładka powierzchnia