Przyciemnianie szyb

Ważne dokumenty na tylnych siedzeniach samochodu? A może wartościowe rzeczy? Cokolwiek ma dla Państwa największe znaczenie, my wiemy, że przyciemnianie szyb ma wiele korzyści. Nasi aplikatorzy sprawią, że będą Państwo w pełni zadowoleni z wykonanej przez nas usługi.

Czym charkteryzuje się folia do przyciemniania szyb?

  • Wysokiej jakości folia odporna na UV z dożywotnią gwarancją na zachowanie kolorystyki
  • Długi okres trwałości folii ( producent określa na minimum 5 lat, zwykle folia służy zdecydowanie dłużej)
  • Różne stopnie przyciemnienia sprawiają, że znajdziemy dla Państwa odpowiednią folię. Przed oklejaniem zawsze prezentujemy Państwu stopnie przyciemnienia, aby wybór folii był przemyślany.
  • Dodatkowa powłoka odporna na zarysowania.

Jak przyciemnimy Państwa szyby?

Na początku, musimy wiedzieć, które szyby mamy oklejać. Najczęstszą praktyką wśród naszych klientów jest przyciemnienie szyb: tylnej oraz tylnych bocznych. Pierwszym zadaniem naszych aplikatorów jest ściągnięcie boków drzwi i wyjęcie szyby. Następnie, aplikator zajmuje się oklejeniem szyb (w tym miejscu istotne znaczenie ma czystość pomieszczeń do aplikacji). Po wszystkim montujemy wszystko do pierwotnej wersji. Przy odbiorze samochodu zawsze informujemy Państwa, aby czyścić szyby dopiero po kilku-kilkunastu dniach. Cały proces zajmuje około 3 godziny. Cena za przyciemnienie waha się od 500 do 700 złotych brutto w zależności od modelu samochodu. 

Co należy zrobić?

  1. Jeśli chcesz przyciemnić szyby – zadzwoń do nas i umów się na termin.
  2. Przyjedź do naszej siedziby w Łomiankach.
  3. Wraz z aplikatorem wybierz stopień przyciemnienia folii
  4. Szyby będą przyciemnione w ciągu kilku godzin

Nasz adres i telefon znajdziesz w zakładce KONTAKT

przeciemnianie szyb łomianki
przyciemnianie szyb mazowieckie

Jakie korzyści?

Prywatność

Jedną z zalet przyciemniania szyb jest zwiększenie prywatności osób, które podróżują na tylnych siedzeniach. Przy większym stopniu przyciemnienia, osoby z zewnątrz praktycznie nie widzą nic w środku auta.

Bezpieczeństwo

Przyciemnione szyby sprawiają, że rzeczy pozostawione na tyle nie są widoczne dla obcych osób. Zdarzyło się Państwu nie schować laptopa do bagażnika na parkingu w centrum handlowym? Taka pomyłka może okazać się dosyć kosztowna. Przyciemnione szyby zmniejszają to ryzyko! Może mieć to znaczenie na parkingu w centrum handlowym. Teraz możemy być spokojni!

Estetyka 

Przyciemnione szyby nadają samochodowi bardziej ekskluzywnego charakteru. Wśród opini wielu osób istnieje pogląd, że samochód z przyciemnionymi szybami wygląda na bardziej zadbany i dodaje mu "pazur".

Komfort

Cieplej w zimę, zimniej w lato. Przyciemnione szyby powodują dłuższe utrzymywanie się temperatury w środku pojazdu. Ma to istotne znaczenie przede wszystkim w lato, ponieważ samochód nie nagrzewa się w szybkim tempie.

Konserwacja

Utrzymanie w dobrym stanie tapicerki to niezwykle istotna sprawa. Długie nagrzewanie i szybka zmienność temperatur to czynniki, które mają na nią negatywny wpływ. Przyciemnianie zmniejsza

Zdrowie

Duża ilość promieni słonecznych ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Dla dzieci i zwierząt może mieć nawet szkodliwy charakter. Decydując się na tę usługę, ograniczamy ilość promieni słonecznych.