USŁUGI DLA SAMOCHODÓW FIRMOWYCH

Oklejanie samochodów to dla nas chleb powszedni. Naszą przygodę z reklamą rozpoczeliśmy właśnie od oklejania samochodów, prowadząc markę Autoklejka. W swoich działaniach dbamy o najwyższą jakość: stosujemy najlepsze rodzaje folii (Avery Deninson, 3M, Oracal i Mactac), przestrzegamy terminów, dbamy o dokładność aplikacji oraz sterylność pomieszczeń, w których oklejamy dla Państwa pojazdy.

Możemy zmieniać kolory całych aut lub ich części (dach, lusterka, słupki itp.), wykonywać reklamy na samochodach (grafiki cięte i drukowane), przyciemniać szyby oraz stosować folie ochronne do poszczególnych elementów samochodu (lusterka, lampy, lakier itp.). Nasze usługi w tym zakresie świadczymy dla firm lub osób prywatnych już od kilku lat. Przez ten czas zdobyliśmy i  cały czas zdobywamy i możemy przyjąć również duże floty samochodów firmowych.

Każdą z usług wykonujemy kompleksowo. Projektujemy grafiki na samochód, drukujemy lub wycinamy niezbędne materiały, doradzamy w zakresie wyboru koloru. Dbamy o każdy detal, który może mieć dla Państwa znaczenie.