Nasza firma zajmuje się również tworzeniem stoisk targowych na najważniejsze wydarzenia dla Państwa branży. Uczestnictwo w nich pozwala na dotarcie do wielu osób, które zainteresowane są danym segmentem rynku. 

 

Zadaniem naszej firmy jest przygotowanie całego stoiska oraz dostarczenie Państwu wszystkich materiałów promocyjnych. 

  • Oczekiwania – w tym miejscu musimy poznać wszystkie Państwa oczekiwania: wymiary stoiska, planowany budżet, termin realizacji itp. 
    • Wizualizacja – całą współpracę zaczniemy od przygotowania Państwu wizualizacji stoiska. W tym miejscu przedstawimy również koszty stworzenia stoiska oraz przybliżony czas montażu 
  • Przygotowanie – po Państwa akceptacji zajmiemy się dokładnym przygotowaniem stoiska w przedstawionej Państwu wersji. Zwykle na ten etap potrzebujemy około 5-7 dni, aby ukończyć dla Państwa całe stoisko.  
  • Realizacja – w wielu wypadkach stworzone i zaprojektowane przez nas konstrukcje są bardzo rozbudowane i wymagają szybkiego montażu. W tym celu mogą Państwo wynająć naszą ekipę, które szybko stworzy dla Państwa stoisko.

 

W celu kompleksowego przygotowania stoiska prosimy o kierowanie zapytań na minimum 3 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia targów/ konferencji. Będzie to dla nas optymalny czas na przygotowanie wszystkiego w korzystnym dla Państwa terminie.