Tablice informacyjne

Wykonujemy dla Państwa różnego rodzaju wielkoformatowe tablice informacyjno-reklamowe. Przy ich wykonywaniu stosujemy różne materiały PCV, Plexi, Dibond. Wszystkie z nich będą dopasowane do Państwa oczekiwań w zakresie wytrzymałości, ceny oraz estetyki.

Możemy dla Państwa wykonać:

  • Tablice wielkoformatowe - tablicę możemy wykonać pod każdy zaproponowany przez Państwa wymiar. Na Państwa tablicę możemy przygotować również wielkoformatową grafikę z druku na folii lub grafikę ciętą (napis lub logo )
  • Tablice podświetlane - dbamy również o to, aby Państwa reklama była widoczna również wieczorami. W tym celu wykonujemy reklamy w różnej technice podświetlania. Od kasetonów, przez materiały przepuszczające światło i liter przestrzennych podświetlanych frontowo.
  • Metalowe konstrukcje do tablic - wiemy, jak ważne jest odpowiednie umiejscowienie i montaż reklamy. Odpowiednia konstrukcja pozwala uwidocznić treść reklamową oraz chroni przed silnymi podmuchami wiatru.

Z uwagi na fakt, że zajmujemy się również nieruchomościami możemy również znaleźć dla Państwa odpowiednie miejsce na reklamę. Dodatkowo, pomożemy również w dopełnieniu formalności związanych z wynajmem powierzchni reklamowej.

Na czym drukujemy ?

KILKA PRZYKŁADOWYCH REALIZACJI

BANERY

Najpopularniejszy rodzaj materiału